Strona główna " Kariera

Aktualne oferty pracy

Aktualna strona
Oferty pracy

PASJONAT. INSPIROWANE. KOMPETENTNY.

Jako firma, która rozumie i doświadcza wyzwań i potrzeb swoich klientów, widzi siebie Condor® MedTec siebie jako osobę rozwiązującą problemy.

Aby móc stale oferować i rozwijać indywidualne i optymalne rozwiązania, rozwój personelu jest przypisany do strategicznie centralnej funkcji. Condor® MedTec przypisuje rozwojowi zasobów ludzkich strategicznie centralną funkcję. Pełne pasji zaangażowanie naszych pracowników jest jednym z najważniejszych źródeł sukcesu firmy. W atmosferze wzajemnej inspiracji i profesjonalnej kompetencji, nasz personel stale się rozwija, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Dzięki szerokim możliwościom dokształcania się i regularnemu wsparciu otrzymują oni optymalne warunki ramowe, aby pozostać w czołówce technologicznej i dalej rozwijać swoje umiejętności. Razem z naszym zespołem kształtujemy przyszłość - i zawsze szukamy entuzjastycznych, zmotywowanych pracowników, którzy lubią tworzyć coś lepszego niż to, co już istnieje.

Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojego życia zawodowego, czy już w jego połowie: Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia.

m | w | d

Product Manager (m/k/d) pełny/częściowy etat, rozpoczęcie pracy od zaraz

Twoje zadania:

  • Interfejs do planowania, rozwoju, marketingu i dystrybucji urządzeń medycznych
  • Techniczne zarządzanie produktami dla urządzeń medycznych
  • Analizy rynku i wymagań
  • Koordynacja, opracowywanie strategii marketingowych i ich wdrażanie w porozumieniu z działami specjalistycznymi
  • Organizacja, realizacja i udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach sprzedażowych
  • Opracowanie i realizacja prezentacji produktów dla pracowników i klientów

Twoje kwalifikacje:

  • odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Siła koncepcyjna, wysoce analityczny i sumienny sposób pracy
  • Pewność siebie i poczucie odpowiedzialności
  • Inicjatywa i gotowość do działania
  • Towarzyskość i pozytywny, pewny siebie sposób bycia
  • Silne umiejętności komunikacyjne (ustne / pisemne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Zabawa i zainteresowanie cyfrowymi formami komunikacji
  • Pewna obsługa produktów pakietu Office, w szczególności Excel i PowerPoint
  • towarzyskość oraz pozytywny, pewny siebie i zaraźliwy sposób bycia

m | w | d

Pracownik w niepełnym wymiarze godzin specjalizujący się w marketingu (m/k/d)

  • Opracowywanie strategii marketingowych i dalszy rozwój rozwiązań cyfrowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Zarządzanie treścią naszych kanałów cyfrowych
  • Organizacja wydarzeń i targów
  • Wsparcie w zarządzaniu produktem

  • Kompetentna, otwarta i przyjazna komunikacja
  • Niezależny i proaktywny sposób pracy
  • Doświadczenie zawodowe w marketingu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

m | w | d

Przedstawiciel handlowy w dziedzinie technologii medycznych (m/k/d)

  • Realizacja regionalnego planowania sprzedaży i stałe umacnianie pozycji rynkowej
  • Kontakty handlowe z lekarzami, kierownikami zaopatrzenia i personelem medycznym w szpitalach
  • Instruktaż i szkolenie użytkowników zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych
  • Wsparcie dla targów i kongresów
  • Pozyskiwanie potencjalnych nowych klientów
  • Odpowiedzialność za sprzedaż regionalną

  • Doświadczenie zawodowe w pielęgniarstwie operacyjnym / OTA
  • Pożądane: doświadczenie w sprzedaży urządzeń medycznych do użytku chirurgicznego
  • Nastawienie na sprzedaż w połączeniu z umiejętnościami negocjacyjnymi i zamykania transakcji
  • Wyjątkowo silne zdolności komunikacyjne (w mowie i piśmie) oraz umiejętności prezentacji
  • gotowość do podróżowania w obszarze sprzedaży z własnym efektywnym planowaniem trasy

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?

zacznij z nami

Chcemy dalej rozwijać naszą odnoszącą sukcesy koncepcję i dlatego poszukujemy zaangażowanych i przekonujących osobowości z natychmiastowym skutkiem.

Czekamy na Twoją aplikację, którą możesz wysłać do naszego działu HR pocztą, e-mailem karriere@condor -group .de lub online za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Condor® Medtec GmbH
Attn: Human Resources Department

Dr. Krismann-Str. 15 | D-33154 Salzkotten
Telefon: +49 5258 9916-24
Fax: +49 5258 9916 - 16
Mail: anja.meermeyer@condor -group .de

Condor Logo Medtec
Nazwa *.
Wypełnij to pole.
Ulica, numer domu *.
Kod pocztowy, miejscowość *.
Adres e-mail *.
Wprowadź prawidłowy adres e-mail.
Telefon *
Przedmiot *.
Twoja wiadomość *