Strona główna " Kariera

Obecnie nie mamy wolnych stanowisk.

Aktualne oferty pracy

Aktualna strona
Wakaty

PASJONAT. INSPIROWANE. KOMPETENTNY.

Jako firma, która rozumie i doświadcza wyzwań i potrzeb swoich klientów, widzi siebie Condor® MedTec siebie jako osobę rozwiązującą problemy.

Aby móc stale oferować i rozwijać indywidualne i optymalne rozwiązania, rozwój personelu jest przypisany do strategicznie centralnej funkcji. Condor® MedTec przypisuje rozwojowi zasobów ludzkich strategicznie centralną funkcję. Pełne pasji zaangażowanie naszych pracowników jest jednym z najważniejszych źródeł sukcesu firmy. W atmosferze wzajemnej inspiracji i profesjonalnej kompetencji, nasz personel stale się rozwija, aby sprostać nowym wyzwaniom.

Dzięki szerokim możliwościom dokształcania się i regularnemu wsparciu otrzymują oni optymalne warunki ramowe, aby pozostać w czołówce technologicznej i dalej rozwijać swoje umiejętności. Razem z naszym zespołem kształtujemy przyszłość - i zawsze szukamy entuzjastycznych, zmotywowanych pracowników, którzy lubią tworzyć coś lepszego niż to, co już istnieje.

Niezależnie od tego, czy jesteś na początku swojego życia zawodowego, czy już w jego połowie: Z niecierpliwością czekamy na Państwa zgłoszenia.

m | w | d

Pracownik w niepełnym wymiarze godzin specjalizujący się w marketingu (m/k/d)

Twoje zadania:

  • Opracowywanie strategii marketingowych i dalszy rozwój rozwiązań cyfrowych
  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Zarządzanie treścią naszych kanałów cyfrowych
  • Organizacja wydarzeń i targów
  • Wsparcie w zarządzaniu produktem

Twoje kwalifikacje:

  • Kompetentna, otwarta i przyjazna komunikacja
  • Niezależny i proaktywny sposób pracy
  • Zabawa i zainteresowanie cyfrowymi formami komunikacji
  • Doświadczenie zawodowe w marketingu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego

m | w | d

Pracownik sprzedaży wewnętrznej (m/k/d) pełny/częściowy etat, od zaraz

  • Wsparcie dla klientów i partnerów handlowych w kraju i za granicą (w tym obsługa posprzedażna)
  • Zarządzanie kluczowymi klientami i proaktywny rozwój klientów B2B w sprzedaży wewnętrznej
  • Samodzielna realizacja zamówień (w tym przygotowanie odpowiednich dokumentów)
  • Odpowiedzialność za umowy indywidualne/ramowe, korekty cen, cenniki, spotkania z klientami
  • Działania przygotowawcze do rejestracji wyrobów medycznych za granicą
  • Wsparcie organizacyjne służb terenowych sprzedaży
  • Wsparcie w zakresie optymalizacji procesów i dalszego rozwoju rozwiązań cyfrowych
  • Przetwarzanie danych po zakończeniu targów

  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży wewnętrznej z naciskiem na kraje zagraniczne
  • Pożądane: Doświadczenie we wsparciu B2B
  • Pożądane: doświadczenie w odprawie celnej ATLAS/ IAA-Plus
  • Poczucie odpowiedzialności, inicjatywa i motywacja
  • Silna orientacja na klienta, kompetencje międzykulturowe i zaangażowanie
  • Otwarta i przekonująca postawa, umiejętności komunikacyjne i duch pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; pożądana znajomość innego języka obcego
  • Zamiłowanie do optymalizacji i cyfryzacji procesów i przepływów pracy

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie?

zacznij z nami

Chcemy dalej rozwijać naszą odnoszącą sukcesy koncepcję i dlatego poszukujemy zaangażowanych i przekonujących osobowości z natychmiastowym skutkiem.

Czekamy na Twoją aplikację, którą możesz wysłać do naszego działu HR pocztą, e-mailem karriere@condor -group .de lub online za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego.

Condor® Medtec GmbH
Attn: Human Resources Department

Dr. Krismann-Str. 15 | D-33154 Salzkotten
Telefon: +49 5258 9916-24
Fax: +49 5258 9916 - 16
Mail: anja.meermeyer@condor -group .de

Condor Logo Medtec
Nazwa *.
Wypełnij to pole.
Ulica, numer domu *.
Kod pocztowy, miejscowość *.
Adres e-mail *.
Wprowadź prawidłowy adres e-mail.
Telefon *
Przedmiot *.
Twoja wiadomość *